Рішення заторам знайдено – запоріжців переправлятимуть через річку

721
Фото зі сторінки у Facebook Володимира Буряка

Наразі на греблі ДніпроГЕС й мостах Преображенського ведуться ремонтні роботи. Через це систематично утворюється затори. Іноді люди змушені пішки переходити мости. Автомобілісти та пасажири громадського транспорту обурені ситуацією та вимагають від влади певних дій.

На своїй сторінці у Facebook мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що під час наради знайшовся вихід з ситуації. Мешканцям міста пропонують скористатися річковим транспортом, який доставить з одного берега на інший. Проїзд обіцяють безкоштовний, мабуть, щоб залагодити конфлікт.

«Планується, що вранці катери будуть здійснювати рейс з Правого берега до Річного порту. Ввечері – у зворотному напрямку. Про час відправлення та дату початку роботи цих рейсів повідомлю додатково. Розглянемо і можливість залучення приватних річкових перевізників, які матимуть таке бажання та необхідну техніку», – пише голова міста.

Громадяни неоднозначно поставилися до цього. «Один рейс? 100 людей перевезти? А інші?», «І скільки часу люди будуть перетинати цей шлях? До катера по воді й до транспорту від порту? Скільки у хвилинах?», «Аби тепер ще катери були у доброму стані» – пишуть дописувачі у соціальних мережах.

Читайте також:У Запоріжжі масштабні затори на греблі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...