Запорізькі рятувальники розповіли, через що вони пройшли в цьому році – фото, відео

79
Сьогодні, 15 лютого, у ЗОДА відбулося підбиття підсумків роботи ГУ ДСНС України в Запорізькій області за 2017 рік та визначення основних завдань на поточний рік, повідомляє прес-служба.

На початку наради начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області генерал-майора служби цивільного захисту Олексія Лепського було нагороджено медаллю «За розвиток Запорізького краю».

«Реалізуючи пріоритетні завдання, у 2017 році органи управління та формування Служби забезпечили реагування на загрози техногенного та природного характеру. Загалом, план основних заходів цивільного захисту нашої області в минулому році виконаний» – зазначив директор Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Шлея.

Начальник ГУ ДСНС України у Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський зазначив, що протягом 2017 року при ліквідації 10498 надзвичайних подій врятовано 993 громадянина, з них 153 дитини. Піротехнічними підрозділами виконано 343 заявки та знешкоджено 2528 одиниць боєприпасів. Окрім того, для забезпечення пожежної безпеки в сільських населених пунктах, об’єднаними територіальними громадами Запорізької області створено 23 місцевих пожежних команди. Протягом 2017 року створено 10 місцевих пожежних команд. Підрозділи  місцевої пожежної охорони протягом минулого року вже ліквідували 343 пожежі.

За січень місяць 2018 року, підрозділи ГУ врятували близько 2000 людей із снігового полону, вивільнили понад 600 автомобілів, серед яких – легкові автівки, вантажівки, автобуси, автомобілі Швидкої медичної допомоги та інше.

Також, рятувальники зазначили, що одним із головних завдань у поточному році є завершення інвентаризації захисних споруд у повному обсязі та максимального приведення їх у стан готовності за призначенням.

Читайте також: В Запорожье начали «латать» ямы на плотине

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...