Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя

274
Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя

В гуртожитку для сімей українських військових, що розташований за адресою вул. Військбуд, 104, розпочаті ремонтні роботи. До кінця поточного року за бюджетний кошт планується провести повну реконструкцію будівлі з заміною покрівлі, комунікацій, виконання фасадних робіт та заміною дверей та вікон.

Рішення про виділення коштів на виконання вищезгаданих робіт було прийнято після численних звернень мешканців гуртожитку до органів влади. Так, умови, в яких мешкають родини українських Героїв, що зараз перебувають на передових позиціях на Донбасі, не є придатними для життя.

Зокрема, старі вікна продувались вітром, а в окремих місцях прямо з коридору через дірки в даху можна було побачити небо. Спочатку мешканці звертались до різних виконавчих органів міської влади, згодом вони попросили про допомогу депутата Запорізької міської ради, учасника АТО В’ячеслава Зайцева. Запорізький Кіборг пообіцяв посприяти покращенню умов, в яких перебувають родини наших воїнів.

В’ячеслав Зайцев написав кілька депутатських звернень. Його ініціативу підтримав і голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Запорізькій міській раді Олександр Константинов. Депутат також направив власні звернення, а також піднімав питання стану гуртожитку сімей військових на погоджувальних радах та на різних зустрічах з представниками міської влади.

Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя

Нарешті, перший етап ремонтних робіт було розпочато. Наразі частково замінені вікна в будівлі, ведуться роботи по заміні покрівлі, а також виконуються фасадні роботи. Депутати міськради, члени фракції «БПП «Солідарність» виїхали на місце, щоб проконтролювати хід проведення ремонтних робіт та поспілкуватись з мешканцями. Під час зустрічі мешканці розказали про те, як виконуються роботи в їх домі, а також підняли питання необхідності проведення кронування аварійних дерев, розташованих навколо будівлі.

Олександр Константинов та В’ячеслав Зайцев порадили звернутись з цією проблемою до районної адміністрації, але пообіцяли втрутитись в проблему, якщо звернення громадян буде проігнороване.

Окрім цього, депутати гарантували тримати на контролі питання якості виконуваних робіт. Як зазначили члени команди запорізької «Солідарності», питання умов, в яких проживають наші захисники, завдяки яким в Запоріжжі панує мир, має стати пріоритетним для всіх органів влади в місті.

Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя Родини запорізьких воїнів АТО отримали шанс на комфортні умови життя

загрузка...