Ромська активістка, якій встромили ножа в спину розказала, що вважає мотивом нападу

183

Вчора, 27 серпня, в Комунарському районному суді відбулось засідання по справі ромської активістки Анжеліки Бєлової. Обвинуваченому продовжили строк тримання під вартою до 24 жовтня – включно.

Про це повідомляє «FORPOST».

Усього планується щонайменше ще 3 судових засідання, наступного разу свідчення даватиме чоловік Анжеліки – Костянтин.

«Коли я йшла до свого під’їзду, побачила понад домом чоловіка, який був поряд із сусіднім під’їздом. Я дуже чітко запам’ятала тоді його обличчя. Після, я відкрила двері і ввійшла в під’їзд. Тоді на території була тільки я, він та ще дві жінки. Приблизно на другому поверсі я почула, що хтось є позаду мене. І я розуміла, що це був той чоловік. Я трохи призупинилася для того, щоб дістати із сумки газовий балончик і у цей момент я відчула удар у ліве плече. Він встромив мені ножа у правий бік, між ребрами і одразу втік», – згадує події того дня Анжеліка передає “Суспільне” .

На цьому засіданні адвокат обвинуваченого клопотав про дозвіл на домашній арешт до остаточного вироку суду. Проте суддя задовільнив запит прокурора на тримання під вартою до вироку.

Як розповіла журналістам Анжеліка, вона вважає, що один з мотивів злочину це – фемініцид (злочин на ґрунті ненависті до жінок – ред.,). Як зазначає дівчина, зловмисник вже не вперше нападає на жінок і за останній свій злочин відбув покарання в 16 років. Саме це може стати причиною довічного ув’язнення, яке словом і вимагає прокуратура.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року на ромську активістку Анжеліку Бєлову скоїли  напад. Вже судимий до цього чоловік напав на дівчину просто в під’їзді її будинку. Дівчина отримала тяжке поранення та була госпіталізована до лікарні. Наразі дівчина вже випрпавила свій фізичний стан, проте акцентує увагу на тому, що психологічно є все ще дуже важко.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...