Росія пригрозила направити флот до берегів на Запоріжжі

238
Судно-порушник «Норд» під прапором РФ. Фото - Прикордонна служба

Затримання кримського судна “Норд”, яке направлялося до берегів Азовського моря поблизу Бердянська, Росія називає “піратством”. Там звинувачують українських прикордонників і погрожують відправити флот в Азовське море, пише УНІАН

Командування Чорноморського флоту Росії, включаючи морську авіацію, готове “забезпечити безпеку судноплавства в північно-східній частині Чорного моря та акваторії Азовського моря” після затримання українськими прикордонниками судна “Норд” з Криму. Про це повідомило РИА Новости джерело в силових структурах республіки.

“Агресивні дії українських морських прикордонників у міжнародних водах представляють не тільки небезпеку захоплення російських судів, але й формування цього державного піратства”, — сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, наприкінці березня, в українських водах Азовського моря прикордонна служба України  затримала судно з російським прапором. Судно-порушник виявилося риболовецьким, на борту знаходилося 10 осіб. В усіх членів екіпажу були так звані російські паспорти.

Капітану судна “Норд”сьогодні вручили підозру, йому загрожує близько п’яти років позбавлення волі.
загрузка...