Росія присилає нових снайперів на окуповані території – серед постраждалих мирні жителі та українські військові

190
Фото прес-служби ООС

Поки в Україні обговорюють рішення президента про розведення військ (один з пунктів домовленості в нормандському форматі), терористичні угрупування укріплюють свої позиції, а з РФ до окупованих територій прибувають нові снайпери.

За інформацією ООС протягом останніх кількох днів на ділянці фронту поблизу Мар’їнки панує неспокійна ситуація. Окупаційні збройні формування ведуть вогонь по позиціях українських військових із забороненої зброї. Лави збройних формувань поповнили звезені з Росії снайпери.

Під час одного з таких обстрілів, 18 грудня, постраждав мешканець Мар’їнки. Військовослужбовці оперативно доставили його до шпиталю, однак медики нічим не змогли допомогти. Постраждалий помер від отриманого поранення. Померлого пізнала сусідка, яка розповіла, що чоловіка звали Михайло і йому 57 років.

Також від кулі ворога постраждала місцева мешканка, яка пересувалася містом разом з півторарічною дитиною. Куля влучила у грудну клітину і пройшла наскрізь, спричинивши перелом плечової кістки руки. На місце події одразу прибули медики та надали першу допомогу, постраждалу доставили до Кухарської міської лікарню.

За даними армійської розвідки, активізація снайперів тут не випадкова. Нещодавно на Донеччину з РФ привезли випускників снайперської школи. Тепер вони на українцях «відточують майстерність».

На одному з сайтів зазначається, що противнику конче потрібно, щоб ми вийшли з Мар’їнки, щоб дестабілізувати ситуацію, адже втрата контролю над Н15, створення буфера безпеки для угрупування 1 АК в Донецьку і надання можливого прямого удару по Кухарово з його електростанцією та надасть змогу просуватися далі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...