Російському актору, який родом із Запоріжжя заборонили в’їзд до України

4369

Відомий російський актор, співак та сценарист Гоша Куценко потрапив до бази українського сайту “Миротворець”. Актора звинувачують в організації порушення державного кордону України з метою проникнення в анексований Крим групи іноземних громадян. Про це повідомляється на офіційному, пише 5 канал.

Куценка також звинувачують в участі у пропагандистських заходах країни-агресора і спробах легалізації анексії Криму.

“Організація порушення державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим групи іноземних громадян. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Участь у спробах легалізації анексії АР Крим”, – сказано у повідомленні на сайті “Миротворець”.

На сайті “Миротворець” також говориться про те, що Куценко знімає фільми в окупованому Криму. Так, він виступив продюсером, а також зіграв одну з ролей у фільмі про війну в Косово “Балканський кордон”, який знімався у 2017-2018 роках і отримав субсидію Мінкульта РФ. Куценко анонсує фільм як “чесну щиру картину, що прославляє російську зброю”.

Гоша Куценко родом із Запоріжжя, йому 51 рік. У дитячому віці переїхав до Львова, у зв’язку з роботою батьків, там він закінчив школу № 56. По закінченні вступив до Львівського політехнічного університету, проте навчання не закінчив і був призваним до Радянської армії.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...