Розроблено мобільний додаток, що дозволяє відстежити рух громадського транспорту: тестдрайв Запоріжжя

961
Фото: скріншот з сайту «DozoR City»

Щоб стежити за роботою громадського транспорту, потрібно завантажити на смартфон спеціальний мобільний додаток «DozoR City». Нарешті є можливість вийти на зупинку вчасно і не змерзнути. Чи ні? Розбираємося.

У додатку зібрана інформація про роботу громадського транспорту в 15 містах України. Серед них Біла Церква, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Ковель, Конотоп, Коростень, Кропивницький, Миргород, Мукачево, Рівне, Ужгород, Хмельницький, Чернігів.

Дані про рух транспорту надходять в онлайн режимі. Необхідно обрати місто та зазначити, який вид транспорту вас цікавить. Після чого на екрані з’являються позначення з місцезгаходженням транспорту, місце, де зараз знаходиться транспорт, та перелік всіх зупинок на маршруті.

Однак не все так гладко, що стосується Запоріжжя. Як зазначили самі розробники, місто станом на кінець грудня знаходиться в режимі тестування. Саме тому в додатку доступні тільки муніципальні автобуси, тролейбуси та трамваї. Тим часом, запоріжці кажуть, що якщо в додатку не з’являться “звичайні” маршрутки, то толку від сервісу буде мало.

Фото: скріншоти екрану з додатку «DozoR City»

В інших містах, де система GPS підключена до «основних» маршруток, люди задоволені додатком. Зараз додатком «DozoR City» користуються вже понад 100 000 українців, він абсолютно безкоштовний.

Forpost

Читайте також: Жителей Запорожской области ожидает серьезное ухудшение погоды

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...