САД відновили ремонтні роботи на дорозі з Дніпра до Запоріжжя (фото)

189
дороги
Фото: прес-служба САД у Запорізькій області

У зв’язку з покращенням погодних умов 13 березня підрядники знову приступили до ремонту дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області.

На момент припинення робіт, перед настанням зими, було виконано роботи з поточного середнього ремонту загальною протяжністю 8,2 км по правому проїзду та 9,3 км – по лівому, на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку до Запоріжжя.

Зараз на на ділянці км 450+455 – км 474+193 автодороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь  тривають роботи по ремонту основи покриття віднесених лівих поворотів. На наступному тижні планується продовження робіт з фрезерування асфальтобетонного покриття основного проїзду для влаштування шарів асфальтобетонну, повідомляють у САД.

Фото: прес-служба САД у Запорізькій області

Нагадаємо, що у вересні 2017 рору, за результатами проведених відкритих торгів у системі «Prozorro» Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було укладено договір з ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ” на виконання робіт з ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) -Маріуполь на ділянці км450+455 – км474+193. Сума договору складає 469 мільйонів 800 тисяч гривень. Роботи на об’єкті було розпочато 20 вересня 2017 р.

Читайте також: Как на самом деле «латают» ямы на дорогах Запорожья — фото, видео

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...