САП завела справу на колишній Кабмін за службову недбалість

31
Фото: Delo.ua

Сап розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадовців Кабінету Міністрів України під час здійснення заходів, спрямованих на протидію COVID-19.

Відповідне кримінальне провадження зареєстрував керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Повідомляють, що секретарем РНБО було скеровано листи Прем’єр-міністру України про необхідність обмеження експорту продукції, яку можна використати  під час боротьби з Covid-19. Проте Уряд не відреагував:

«…відповідно до оприлюдненої інформації 31 січня 2020 року та 8 лютого 2020 року секретарем Ради Національної безпеки та оборони України на адресу Прем’єр-міністра України скеровано листи про нагальну необхідність обмеження експорту та реекспорту продукції, що прямо чи опосередковано може бути використана при реалізації протиепідемічних, профілактичних та лікувальних заходів на території України з метою недопущення поширення випадків захворювання на коронавірус Covid-19.

Однак, Кабінетом міністрів України тоді фактично проігноровано вищевказані заходи, що так і не були вжиті», – йдеться в повідомленні.

Відомості про можливе вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.367 КК України внесено до ЄРДР.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...