СБУ затримала аноніма на погрозах мінування запорізьких мостів

58

Правоохоронці в Запорізькій області затримали аноніма який навмисно надав неправдиву інформацію, щодо мінування  мостів через  р. Дніпро.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Інцидент стався 26 серпня близько 10 години ранку. Мешканець обласного центру зателефонував поліції  та повідомив, що замінує три мости через р. Дніпро, якщо йому не буде передано 400 000 гривень.

Після затримання, чоловік пояснив свій вчинок скрутним матеріальним становищем. За місцем його проживання оперативники вилучили мобільний телефон та сім-карту, за допомогою яких і був здійснений анонімний дзвінок.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) КК України.

Управління СБУ в Запорізькій області вкотре звертається до громадян з проханням припинити спроби хибних викликів оперативних служб, оскільки вказані дії відволікають правоохоронців від виконання своїх прямих обов’язків. Зауважуємо, що Служба безпеки України має достатньо засобів для оперативного встановлення осіб, які скоїли вказане правопорушення.

Нагадуємо, що згідно ст. 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу, або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншим тяжким наслідкам, карається позбавленням волі на строк до шести років, ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки або вчинені повторно караються  позбавленням волі на строк  до восьми років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...