Сексуальне насилля над тваринами: активісти викрили групу шкуродерів з області

736

Учора в соціальній мережі українські активісти почали поширювати інформацію про дівчину, яка знімає відео з тваринами насильницького характеру. За доступ до групи, в якій розміщувались дописи та відео зі знущаннями, дівчина просила плату в розмірі 50 доларів, які потрібно було перевести на її рахунок. За допомоги соціальних мереж вдалось визначити ім’я та місцезнаходження «горе-блогерши».

Сьогодні активісти із Запоріжжя та Києва завітали до неї разом із правоохоронцями. Світлини із в будинку – шокують. За попередньою інформацією все відбувалось в одному з селищ Вільнянського району. Там діяла трійця шкуродерів, якою керував 52-річний чоловік разом із своєю жінкою. Третя учасниця 24-річна місцева мешканка, яка власне і знімалась у відео з тортурами над тваринами.

Окрім цього, група знімала порно зі знерухомленими тваринами. Весь «контент» учасники завантажували у заборонену мережу «Вконтакте» і поширювали за гроші. Під час обшуку у дворі було виявлено частини тіла тварин та відео із знущаннями.

Повідомляється, що затримання проведено відділом протидії кібердоступності в Запорізькій області Департаменту кіберполіції. За попередньою інформацією зловмисникам загрожує до 8 років позбавлення волі.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...