Сердечне привітання голови Запорізької ОДА з Великоднем виявилося плагіатом

1424

Щиросердечне та душевне привітання голови Запорізької ОДА Віталія Туринка з Великоднем виявилося частковим плагіатом.

На глибокозмістовні рядки офіційного привітання очільника області, яке опублікували на сайті відомства звернули увагу запоріжців  в одному з телеграм каналів. Там написали, мовляв: “Десь ці рядки з передзвонами ми вже зустрічали…” В процесі перевірки унікальності (щирості) сказаних Туринком слів виявилося, що частина тексту дійсно вкрадена.

Дублюємо текст з сайту ЗОДА:

Христос воскрес! Вітаю з одним із найголовніших християнських свят — зі Світлим Великоднем. В цей недільний день хочу побажати добра. Нехай на душі буде спокійно, над головою буде мирне небо, а поруч — найрідніші люди.

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, ваші серця наповняться радістю, а віра допоможе здолати всі труднощі.

Цінуймо прості речі, будьмо терплячими та вдячними за все, що маємо, і Господь дарує нам більше.

Цього року Великдень визначають в час великих випробувань для усіх нас у зв’язку з епідемією коронавірусу. Тому закликаю Вас не нехтувати правилами безпеки та святкувати Великдень вдома, в колі своєї родини.

Світле Христове Воскресіння вчить нас, що добро завжди перемагає зло.

Нехай ваші небайдужі серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення. Хай Господь благословить ваші добрі помисли та справи, примножить здобутки та досягнення.

Зі святом!

Ми зробили власний аналіз сказаного і ось який результат отримали:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...