Шанс для Запоріжжя: в Мінекології візьмуться за промислових забруднювачів

68

Відбулась зустріч делегації Міністерства екології та природних ресурсів України з представниками Міністерства навколишнього природного середовища Республіки Польща.

За результатами цього заходи у Мінекології прийняли рішення використовувати досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи у галузі промислового забруднення.

На зустрічі представники України та Польщі обговорили питання імплементації Директиви ЄС про промислове забруднення та обмінялися досвідом щодо поетапного реформування дозвільної системи у сфері промислового забруднення, приведення звітування підприємств у відповідність до стандартів Євросоюзу.

“Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи, в тому числі – інтегрованого дозволу. Це важливо не тільки для успішних євроінтеграційних процесів в Україні, але і для майбутньої співпраці між країнами в природоохоронних та бізнес проектах”, – зазначив заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграці Микола Кузьо. Він зазначив, що ключове завдання реформи – створити на основі законодавства ЄС чіткі та прозорі правила гри для бізнесу в довгостроковій перспективі.

Цікаво, як це відобразиться на Запоріжжі.

За матеріалами Євроінтеграційного порталу

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...