Шевченківський суд надсилатиме повістки SMS-повідомленнями, через брак фінансування

280

Відтепер, через брак належного фінансування Шевченківського районного суду у Запоріжжі, установа припиняє направлення поштової кореспонденції. Грошей державного фінансування не вистачає на марки, тому суд від 1-го грудня не направляє: судові повістки, копії судових і процесуальних рішень тощо.

Про це повідомляє прес-служба Шевченківського райсуду.

Разом з тим, для максимальної оперативності, прийняли рішення використовувати електронні повідомлення та Мережу для зв’язку. Для своєчасного інформування, установа рекомендує:

  • При зверненні до суду зазначати про всі відомі засоби зв’язку учасників розгляду. Серед них: офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів (власні та інших учасників розгляду справи);
  • При подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;
  • Знайомитись з датою призначення справи до розгляду на офіційному веб-сайті Шевченківського районного суду м. Запоріжжя у розділі «Громадянам»: Списки судових справ, призначених до розгляду за посиланням.
  • Телефонувати до єдиного контакт-центру судової влади України за номером 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України).

Зазначається, що користувачі мають можливість отримувати процесуальні документи, а також слідкувати за справою, через підсистему «Електронний суд».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...