Що робити рибалкам із Запоріжжя у разі затримання російськими спецслужбами в Азовському морі – СБУ

101
Фото: Google.com

Служба безпеки розробила пам’ятку для українців, що за родом своєї діяльності перебувають в акваторії Азовського моря та можуть затримуватися правоохоронними органами РФ.

Фото: СБУ

У СБУ повідомляють, усі громадяни України перебувають під правовим та юридичним захистом своєї країни – України. У випадку посягань іноземних спецслужб або правоохоронних органів на життя, здоров’я і свободу громадян України, а також членів їх сімей, з метою залучення до розвідувально-підривної та іншої протиправної діяльності на шкоду Україні, Консульські відділи Посольства України в РФ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Про випадки затримання громадян України в Азовському морі представниками Берегової охорони або іншими військовими та громадськими формуваннями Російської Федерації необхідно інформувати Службу безпеки України:

  • “Лінія довіри ” Управління СБУ в Запорізькій області: (061) 764-46-58.
  • Контактний номер телефону Бердянського міського відділу УСБУ в Запорізькій області: (06153) 4-06-38.
  • Електрона пошта: usbu_zap@ssu.gov.ua

У випадку арешту правоохоронними органами Російської Федерації та можливого потрапляння на територію суміжної держави, громадянин України має право безперешкодно звернутися до дипломатичної установи України. “Гаряча лінія” Консульського відділу Посольства України в Російській Федерації: +7 919-768-77-96.

Фото: СБУ 

Читайте также: Официально: бердянских рыбаков задержали в РФ, их подозревают в браконьерстве

загрузка...
Загрузка...