Схоже у Запоріжжі роблять «Централ-парк», або ж просто витрачають кошти

311
Фото - ілюстрація

У Запоріжжі все «возяться» із реконструкцією парку ім. Гагаріна в Комунарському районі. На проект постійно виділяють додаткові кошти.

Наші гроші повідомляють, КП «Управління капітального будівництва» має намір укласти угоду з ТОВ «Базіс XXI» на реконструкцію вище згаданої зони відпочинку виділять ще 2,5 млн. грн.

В перелік третьої етапу проведення капремонту входить: видалення старих зелених насаджень та висадка нових, демонтаж плитки, урн й т.і.; реконструкція арки з бетону, улаштування тротуарів плиткою, встановлення урн, лавок, декоративних арок, тощо.
У 2016 році 1 етап робити реконструкції мали провести ТОВ «Сфера плюс» за 5,61 млн грн. За ці гроші вони мали до 2017 року покрити алеї тротуарної плиткою, обладнати новий дитячий майданчик, реконструювати мережі зовнішнього освітлення, озеленити територію, встановити лавки та урни, тощо.

Наступного року, у травні 2018 року, 1 і 2 чергу замовили ТОВ «Базіс XXI» млн. грн, а кілька місяців додаткових робіт на 1,84 млн. грн. Потім, як ми вже вказували, докинули ще 2,5 млн. грн.

Примітка. Фірма зареєстрована на Олексія Філатова. Співзасновником у 2008 році вступив Володимир Зайка. Обидва із Запоріжжя. «Базіс XXI» на торгах контактним номером вказали номер телефону, який на торгах вказує ТОВ «Сфера Плюс». Тієї самої компанії, яка не впоралась першого разу. У нашому місті торги проводять дуже довірливі люди.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...