Сів у машину і зник: з’явились подробиці зникнення професора у Запоріжжі

2027

Ми вже повідомляли, що у Запоріжжі понад 10 днів тому зник професор Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету.

Про це повідомляє “Вгороде”.

За словами керівника прес-служби ЗНУ Євгенія Сокульського, у вівторок 10 листопада близько 14:30 доктор наук, професор кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного навчально-наукового інстітутa ЗНУ (колишня інженерна академія ЗДІА) Луай Файсал Муц вийшов з роботи і після цього його більше ніхто не бачив.

Луай Файсал Муц також очолює центр освітніх послуг для іноземних громадян ЗНУ та є доктором наук держуправління.

В арабській діаспорі ж відзначили, що зниклий професор притягувався як перекладач до проведення процесуальних дій в виробництвах, в яких фігурують іноземці. Більш того, його зникнення дехто пов’язує саме з цією діяльністю. Також стало відомо, що в день зникнення Муц в районі інженерного інституту сіл в чорний автомобіль, попередньо Toyota, і більше не виходив на зв’язок.

Рідні зниклого вже звернулися в поліцію із заявою і сподіваються, що його знайдуть живим і здоровим. Якщо ви що-небудь знаєте про місцезнаходження професора або бачили його десь, то зверніться з інформацією на спецлінію поліції за номером “102”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...