Скандал з інтернатом мотивував запорізьку прокуратуру відкрити кримінальне провадження

312
інтернат
Запорізька обласна прокуратура, керуючись інформацією ЗМІ, щодо численних правопорушень зі сторони службових осіб КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат» внесла відомості у ЄРДР та розпочала кримінальне провадження.

Сьогодні ми повідомляли про те, що працівники реабілітаційного центру для жінок змовживають службовим становищем і знущаються із пацієнтів закладу.

Інформація про правопоррушення з боку співробітників закладу з’явилася у місцевих та центральних ЗМІ. Центральні телеканали зняли з цього приводу відео, в сюжеті йдеться про привласнення керівниками інтернату коштів пацієнтів та нелюдську поведінку стосовно них.

Вище вказаний інтернат знаходиться у селі Зоряне, зараз там на лікуванні знаходиться 325 жінок. ЗМІ повідомляють, – пацієнти скаржаться на те, що їхні пенсії керівник закладу регулярно забирає, людей б’є, а також продає гуманітарну допомогу, яка надходить до інтернату. Одна із пацієнток заявила, що під час побиття їй зламали руку. Директор інтернату Олександр Надточий все заперечує.

Зараз правоохоронці перевіряють викладені у ЗМІ факти. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...