Скільки коштуватиме участь у місцевих виборах 2020 у Запорізькій області

356

Центральна виборча комісія затвердила розміри грошової застави для кандидатів у депутати на місцевих виборах 2020. Застава повертається у разі перемоги кандидата на виборах 25 жовтня.

Про це повідомляється у Постанові ЦВК.

Розмір застави залежить від кількості виборців на конкретній території. У Запорізькій області дорожче заплатять ті кандидати, які вирішать поборотися за крісло депутата обласної ради – 295,372 гривень (1,3 мільйона виборців).

Цього року після створення 5 районів замість 20 в Запорізькій області вибори проведуть тільки в 5 райрад: Запорізький, Бердянський, Мелітопольський, Василівський, Пологівський. Найбільше виборців у Запорізькому районі, тому кандидат повинен заплатити 149,368 грн застави.

 

Серед тих, хто буде балотуватися на посаду міських голів в Запорізькій області, найбільше заплатять кандидати в мери Запоріжжя – 125,184 гривень, Мелітополя – 25,184 гривень, Бердянська – 19,579 гривень. В інших містах, селищах і селах кількість виборців менше 50 тисяч, тому кандидати заплатять 5 тис грн.

Нагадаємо, господарський суд Запорізької області задовольнив позов прокуратури і постановив розірвати договір оренди та повернути в державну власність земельні ділянки вартістю понад 160 мільйонів гривень.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...