SkyUp призупиняє рейси із Запоріжжя до Об’єднаних Арабських Еміратів

143
Фото SkyUp Airlines

З першого лютого український лоукостер SkyUp Airlines призупиняє здійснення регулярних рейсів із Запоріжжя до Шарджу (ОАЕ). Таке рішення компанія прийняла через з закриття повітряного простору над Іраном та Іраком, повідомляють у пресслужбі SkyUp Airlines.

Через необхідність облітати території Ірану та Іраку збільшилася тривалість польотів та з’явилася потреба в зупинках для дозаправки. Співвласник авіакомпанії Олександр Альба зазначає, що усе це створює незручності для пасажирів:

«Ми вимушені ухвалити складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми до Шарджі із регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – наразі ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправлення в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту щонайменше на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові», – коментує пан Альба.

Після того, як заборону польотів над територіями Ірану та Іраку скасують, SkyUp Airlines повернеться до питання поновлення цих рейсів.

Пасажири, які вже придбали квитки до Шарджі, отримають відшкодування у розмірі вартості квитка, звернувшись до авіакомпанії.

Зазначимо, що SkyUp Airlines призупиняє також здійснення рейсів до ОАЕ із Харкова і Львова.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...