«Слуги» намагаються привернути виборців Медведчука до себе подібними законопроектами: Ігор Артюшенко – про мовний законопроект Бужанського

89

Законопроект нардепа від «Слуги народу» Макстима Бужанського вже охрестили антиукраїнським. Проект закону передбачає внесення змін до законів про мову і про освіту та переносить з 2020 на 2023 рік перехід російськомовних 5-11 класів на навчання українською мовою.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко  обговорив тему в ефірі каналу «Еспресо».

–  Правильно вживайте терміни: не російськомовні громадяни, а русифіковані. Бо поширення російської мови є результатом роботи російської цензури та заборони української мови впродовж трьохсот років.

Але і сьогодні наступ на українську мову не припиняється.

Законопроєкт Бужанського, який хоче скасувати норму обов’язкового навчання українською мовою є провокативним та дискримінаційним. Бо у мене питання: як у разі ухвалення законопроєкту діти, які не вчитимуть українську, зможуть вступити у виші? Так само у майбутньому вони не зможуть працювати на державній службі, – зазначив він.

Політик пояснив, що закон про мову направлений на підняття рейтингів Зеленського та його партії у окремих верств населенняю

–  Рейтинги Зеленського падають, а попереду місцеві вибори. У зв’язку з антидержавною діяльністю слуг, проукраїнський виборець за них вже не проголосує. І залишається тільки один шлях — боротися за проросійський електорат та конкурувати з ОПЗЖ. Саме тому слуги намагаються привернути виборців Медведчука до себе подібними законопроєктами.

Зараз існує тільки один реальний шлях боротьби — громадський спротив. І об’єднана опозиція запрошує усіх, кому не байдужа доля української мови у четвер, 16.07, прийти під Верховну Раду та висловити власну позицію, підсумував Ігор Артюшенко.

Правильно вживайте терміни: не російськомовні громадяни, а русифіковані. Бо поширення російської мови є результатом…

Gepostet von Ігор Артюшенко – офіційна сторінка am Montag, 13. Juli 2020

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...