Сміх і сльози. Мер Запоріжжя сам не зрозумів що сказав

275

На сайті запорізької міської ради з’явивлася фраза мера Володимира Буряка, яку розцінюють, як насмішка з містян. Як її сприймати і яке навантаження вона повинна нести, запоріжці так і не зрозуміли.

Володимир Буряк: «У виконанні заявок городян немає складнощів, є погана робота конкретних служб»

Це була перша і основна теза, а далі по тексту мер сказав, що зараз є значні проблеми, пов’язані з несвоєчасним виконанням заявок, ненаданням інформації про хід робіт. Наївна заява мера свідчить про те, що він особисто ніколи не дзвонив у відповідну службу.   Адже проблем там навіть не дві.

Зовсім нещодавно до нас звернулися читачі з проханням допомогти зв’язатися, цитуємо: “Хоч з кимось адеквартним, хто може вирішити проблему”. Дзвонимо у службу 15-80, по феншую номер треба набрати мінімум 15 разів, бо ж оператори всі зайняті. Останній раз ми просто набрали номер і поклали слухавку, на 40 хвилин. З того боку почули ознаки життя, дівчина приємним голосом спитала про наш мотив дзвінка. Ми не по лінувалися і детально розповіли про проблему.

А далі діалог: – Заявку прийнято! – Дякую, а коли вирішать проблему? – Я не знаю, будемо передавати в аварійну службу. Можете подзвонити пізніше, скажемо…

Ми звісно подзвонили пізніше, подібним методом. Це було за 4 години після первинного звернення.  Слухавку взяв інший оператор, ми попросили перевірити хід виконання. Оператор відповіла, що все зафіксовано, але нікуди не передано. Як? Чому? Бо перший оператор, осевидно не все зрозумів:

– Ми зафіксували що є проблема у вказаному будинку. – Але ж в підвалі прорвало каналізаційні труби і витікають фекалії! – Ми це зрозуміли, але ж ви не сказати точно, що потрібна машина аварійної служби…

Таким от вийшов діалог, і це теж, на жаль не єдина проблема. Комунальні підприємстава часто ігнорують звернення співробітників кол-центру. Як наслідок, заявки не задовільняють, сфера ЖКХ руйнується на очах, мешканці або злі, або у відчаї від “крєпкого” господарювання.

Нагадаємо, з першого січня планують розформувати чергову службу запорізької міської ради, яка працювала до і паралельно зі службою 15-80. Служба працювала цілодобово і приймала заявки ще за часів Карташова та Сіна. Як показує досвід – приймала краще і виконували швидше. З нового року служби не буде, чиновники пояснюють це тим, що є служба 15-80, а стара вже не потрібна, бо вони дублюються. Окрім того, розформувати структуру планують через рішеня міського голови, а не через рішення сесії міської ради, як це було б правильно згідно з законом.

загрузка...