Сьогодні до Кабінету Міністрів має потрапити проєкт держбюджету на 2020 рік

45
Фото: Google.com

Кабінет міністрів сьогодні подасть до Верховної Ради проєкт державного бюджету на 2020 рік. Про це в неділю, 15 вересня, заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання уряду, передає РБК-Україна.

Прем’єр повідомив, що протягом двох тижнів Кабмін також подасть в Раду програму діяльності уряду.

“Ми сьогодні в парламент подаємо перший проєкт бюджету, щоб депутати могли на нього подивитися. Протягом двох тижнів повинні подати в ВР програму діяльності уряду”, – сказав Гончарук.

Міністр фінансів Оксана Маркарова, яка була присутня на брифінгу, повідомила, що проєкт держбюджету на 2020 рік побудовано на діючому макроекономічному прогнозі за валютним курсом 28,20 грн за долар.

“Курс долара вказано в макропрогнозі. Макропрогноз затверджений в травні цього року, знаходиться він на сайті, публічний. У ньому закладено курс долара в наступному році – 28,2. І це той курс, на якому поки будується цей бюджет”, – сказала глава Мінфіну.

Проєкт передбачає доходи держбюджету (включаючи трансферти) на 1,079 трлн грн, витрати – 1,17 трлн, дефіцит складе 2,09%.

Витрати на національну безпеку збільшені на 33,8 млрд грн і складуть 245,8 млрд грн.

Фінансування Пенсійного фонду – 172,6 млрд грн.

На розвиток дорожньої інфраструктури передбачено 74,4 млрд грн, з яких 69,7 млрд грн – Дорожній фонд.

Витрати на підтримку енергетичної незалежності заплановані в 2 млрд грн. Відзначимо, що проєкт держбюджету на 2020 рік, згідно з розпорядженням президента України Володимира Зеленського, повинен бути внесений до Верховної Ради до 15 вересня.

Джерело: LB

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...