Сьогодні влада вирішила повернутися назад в дореволюційні часи та знову згадати про закон про мову, – Ігор Артюшенко

214

В ефірі 4 каналу обговорили ініціативу провладної фракції «Слуга народу» внести зміни до закону про мову.

Народнрий депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що такими змінами «Слуги» вирішили заручитися підтримкою радянсько-проросійської частини населення.

– Як один зі співавторів мовного закону я добре пам’ятаю, як важко його було лобіювати та просувати в залі.
Бо 300 років бездержавності, російської імперської, а потім і радянської окупації, численних заборон та системних винищень українства, млявої національної політики з 1991 року зробили свою ганебну справу – виховали комплекс меншовартості серед українців та глибоко вкорінили денаціоналізованих манкуртів серед бізнесових та політичних «еліт» держави.

І саме завдяки принциповій позиції проукраїнської частини Верховної Ради, завдяки наполегливості Миколи Княжицького, Андрія Парубія і, особливо, Петра Порошенка ми змогли проголосувати мовний закон в цілому.
І таким чином виправити помилку та недопрацювання всіх попередніх скликань часів Незалежності.

Сторінка була перегорнута, а українська мова нарешті стала захищеною і отримала можливість для вільного розвитку.

Але сьогодні влада вирішила повернутися назад в дореволюційні часи та знову згадати про закон про мову. Це робиться з метою створення “білого шуму” – відволікти увагу суспільства від економічних провалів, від відсутності реформ та невиконання передвиборчих обіцянок.

А слуги, зрозумівши, що патріотичний український виборець, через їх реваншистську політику, ніколи вже за них не проголосує, вирішили заручитися підтримкою радянсько-проросійської частини населення. І тепер конкуруватимуть з риторикою ОПЗЖ Медведчука.

Це загравання з вогнем і повернення у 2013 рік, – зазначив Ігор Артюшенко.

Як один зі співавторів мовного закону я добре пам'ятаю, як важко його було лобіювати та просувати в залі. Бо 300 років бездержавності, російської імперської, а потім і радянської окупації, численних заборон та системних винищень українства, млявої національної політики з 1991 року зробили свою ганебну справу – виховали комплекс меншовартості серед українців та глибоко вкорінили денаціоналізованих манкуртів серед бізнесових та політичних "еліт" держави.І саме завдяки принциповій позиції проукраїнської частини Верховної Ради, завдяки наполегливості Миколи Княжицького, Андрія Парубія і, особливо, Петра Порошенка ми змогли проголосувати мовний закон в цілому.І таким чином виправити помилку та недопрацювання всіх попередніх скликань часів Незалежності.Сторінка була перегорнута, а українська мова нарешті стала захищеною і отримала можливість для вільного розвитку.Але сьогодні влада вирішила повернутися назад в дореволюційні часи та знову згадати про закон про мову. Це робиться з метою створення "білого шуму" – відволікти увагу суспільства від економічних провалів, від відсутності реформ та невиконання передвиборчих обіцянок. А слуги, зрозумівши, що патріотичний український виборець, через їх реваншистську політику, ніколи вже за них не проголосує, вирішили заручитися підтримкою радянсько-проросійської частини населення. І тепер конкуруватимуть з риторикою ОПЗЖ Медведчука.Це загравання з вогнем і повернення у 2013 рік.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Четвер, 28 травня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...