Ігор Артюшенко – про бойовий кулак української опозиції

74
Народний депутат України Ігор Артюшенко оприлюднив у соціальній мережі Фейсбук ролик зі з’їзду  партії “Європейська солідарність”.
З’їзд відбувся напередодні, голова партії Петро Порошенко представив українцям оновлену десятку лідерів своєї команди. До неї увійшли всі ті, кого українське суспільство надалі хоче бачити в політикумі. Натомість, зараз у списку немає імен людей, як тією чи іншою мірою мали негативне сприйняття в суспільстві.
Четверо з десяти лідерів команди до цього ще не були в політиці, це абсолютно нові люди з власними і чистими поглядами.

Ігор Артюшенко пише, що це команда перевірена вогнем та водою і вона стане міцним кулаком в опозиції, якщо цього захоче український народ.

Команда не перевіряється владою – мідними трубами чи посадами.

Команда перевіряється виключно опозицією та боротьбою в ній – вогнем та водою.
Сьогодні на З’їзді партії я побачив як загартованих в боях політичних ветеранів, так і знаних та шановних людей, які тільки починають свій політичний шлях. Випробування ще попереду, але ми їх пройдемо гідно!

Якщо український народ довірить нам перемогу на виборах, то ми створимо коаліцію та покажемо Зеленському та проросійським реваншистам всі особливості парламентсько-президентської форми правління – залишимо їм тільки їсти шаурму та гратися матрьошками.
А ми поведемо країну в ЄС та НАТО!
Якщо ж український народ довірить нам бути в опозиції, то наша команда стане бойовим кулаком.
Кулаком, який не допустить капітуляції перед ворогом, реваншу та огульного популізму.
Не допустить перетворення вибореної в боях кров’ю і потом України та якусь меншовартісну “Малоросію”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...