Ігор Артюшенко – про те, як в голові головнокомандувача закінчилася війна

105

Народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко аналізує дії Володимира Зеленського та констатує, що діючий президент не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок

Дослівно:

Війна закінчилася в голові головнокомандувача, армію якого за останні 2 місяці російські окупанти обстріляли понад 400 разів.

В голові Зеленського зменшилася вартість комунальних послуг, бо за його логікою чим більше чеків, тим менше платити.

Людина, яка безпосередньо відповідальна за зовнішню політику, через невміння вести дипломатичні переговори, зруйнувала, створену раніше, міжнародну проукраїнську коаліцію. Хоча в своїй голові він досі себе бачить “найвеличнішим лідером світу”.

Називаючи себе чистим і незаплямованим, Зеленський порушив антикорупційне законодавство, так і не задекларувавши витрати на “відпочинок” в Омані.

Окремим досягненням президента є побудова власної міцної команди з ґвалтівників, вихідців з 90-х, інтелектуально недолугих та просто примітивних ватників, пов’язаних з олігархом Коломойським.

Жодної передвиборчої обіцянки не виконано, але ж “яка різниця?”, якщо країною керує людина, яка вміє жартувати про війну і так мило виглядати.

 

Війна закінчилася в голові головнокомандувача, армію якого за останні 2 місяці російські окупанти обстріляли понад 400…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Понеділок, 17 лютого 2020 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...