Співробітниця Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ розвіяла деякі міфи щодо щеплення – ВІДЕО

136
Скріншот з відео

Парадоксально, але на сьогодні ще й досі більшість батьків не можуть визначитися на скільки важливе щеплення для дитини. 11 березня у Запоріжжі навіть пройшов мітинг активістів проти вакцинування.

Медики активно «пропагують» вакцинацію, активісти висувають свої сумніви з приводу цього питання. Мусимо визнати, кожна сторона має ґрунтовні аргументи. Щоб трохи знизити напругу у суспільстві завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Марина Колерова в ефірі каналу «ТВ-5» відповіла на низку питань.

Наприклад, деякі люди вважають, якщо вони не хворіють – їм не потрібно щеплення. Однак, якщо не вакцинований зіштовхнеться зі збудником хвороби – зараження неминуче. Ніякі засоби гігієни не допоможуть. Безумно, обов’язково треба дотримуватись чистоти, мити руки після прогулянок й т.і., однак, від захворювання на кір це не врятує.

Є батьки, які вважають, що вакцинанація руйнує імунітет дитини. Спеціалісти наголошують, не варто переживати, імунна система немовляти достатньо сильна, організм здатен сприйняти антигени. Існують окремі виключення (захворювання немовляти) про, які має сповістити лікар.

Взагалі, існує ще багато різноманітних міфів. Наприклад, що вакцина може викликати смерть. Якщо ін’єкція якісна, у вас немає протипоказань – вона не тільки вбереже ваш організм від хвороби, але й може врятувати життя.

Читайте також: У Запорізькій області через високий рівень захворюваності на ГРВІ школи закривають на карантин

загрузка...