“Спогади одного з тисяч рядових бійців української армії”: у Запоріжжі презентують книгу “Нотатник мобілізованого”

56
Фото: facebook.com

Презентація книги дослідника історії УПА та історії української діаспори, поета, прозаїка та ветерана АТО Назара Розлуцького відбудеться 25 жовтня. Про це Forpost повідомили організатори заходу.

Свій “Нотатник мобілізованого” автор презентує в книгарні “Є”. Модератором заходу виступить запорізький АТОвець В’ячеслав Зайцев.

У кризі Розлуцький відтворив основні віхи свого перебування на фронті, адже у 2015-2016 роках він служив у 55-й окремій артилерійській бригаді.

“Ця книга не про війну і не про солдатів, хоча і те й інше у ній присутнє. Це спроба, ретроспективно відтворити основні віхи свого перебування на фронті. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби і війни. У них не дається критичних оцінок командуванню та керівництву, окрім безпосереднього командування, із яким я особисто знайомий. Тут немає аналізу тактичної і стратегічної ситуації, тактико-технічних показників зброї, розлогих описів бойових дій, загальноармійських особливостей служби. Натомість тут більше йдеться про побут нашої артбатареї, про стосунки бійців із місцевим населенням, командуванням та між собою, про різні випадки, що траплялися зі мною або побратимами, про собак і котів, які стали повноправними членами нашої бойової сім’ї. Однак навіть у такому контексті ці спогади не є повноцінною історією 6-ї батареї 2-го артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади. Швидше це є історія моїх приватних вражень під час служби в армії і війни на Донбасі ― думаю, таке визначення для цієї книги буде найбільш оптимальним…”, – каже автор книги.

“Нотатник мобілізованого” Назар Розлуцький презентує в книгарні “Є” 25 жовтня. Початок заходу о 18:30. Вхід вільний.

Читайте також: В День освобождения Мелитополя пограничники устроили выставку спецтехники – ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...