Справа Костянтина Бриля започаткувала нову практику в судах Запоріжжя

359
Справа губернатора Запорізької області Костянтина Бриля започаткувала нову практику в запорізьких судах. Позивач виграв суд, відповідач повинен спростувати неправдиву інформацію, яку опублікував у соцмережі Facebook.

У січні поточного року голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль отримав позитивне рішення Комунарського районного суду. Він позивався на Максима Іваніщева, який на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук опублікував злісний пост у якому звинуватив губернатора у вимаганні коштів під час  сезону “Курорт – 2017”.

Іваніщев написав, що  чиновник вимагав від власників баз відпочинку у смт. Кирилівка, Якимівського району, Запорізької області фактично хабара, в розмірі 1000 доларів з кожного. Чергова популістична заява обурила посадовця і він вирішив  довести, що ця заява ніщо інше, як умисне псування репутації. Варто зазначити, Максим Іваніщев має схильність до популізму.

Запорізький розвідувач-журналіст Сергій Сідоров запевняє, що подібне рішення суду з’явилося у Запоріжжі вперше. Раніше на подібні заяви скаржилися, але суд не задовольняв їх.

До этого у нас за посты в ФБ (именно за посты, без указания на распространение в СМИ) подавали и проиграли:
а) следователь Тимошенко – на Михаила Прасола
б) Максим Дрозденко – на уже экс-начальника патрульной полиции Пилипенко
в) экс-мэр Бердянска Бакай – против Шалеева
г) Сергей Кузьменко – против Макса Щербины, – каже журналіст. 

Суд зобов’язав відповідача спростувати неправдиву інформацію та повернути кошти позивачу, які були витрачені у якості судового здору в розмірі 640 гривень. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...