Справа, на якій Зеленський робив політичну кар’єру, виявилася фейком

1700
Фото: Google.com

Минулого року Володимир Зеленський зміг здобути перемогу завдяки безкінечній критиці п’ятого президента Петра Порошенка. Зокрема, голосів додала так звана «справа Свинарчуків», коли родичів звинувачували у корупційних схемах на підприємствах та військових підприємствах «Укроборонпрому». Тоді громадськість обурилась, й чекала арештів.

Схоже, що дій від правоохоронців, щодо Олега Гладковського та його сина Ігоря Гладковського (у 2014 році чоловіки змінили прізвище зі Свинарчуків на Гладковських), суспільство не дочекається. На справі «зрада» виявилася здебільшого дискредитацією Порошенка.

Декілька днів тому в одному з ефірів Міністр охорони Андрій Загороднюк заявив особисто, що закупівлі Міністерства оборони не має корупційної складової, повідомляє «From-ua».

Чиновник досить плутано відповідав посилаючись на те, що він посадова особа та має відповідати «юридично правильно». Тому назвав попередні звинувачення «ризикованими».

«Я зараз дуже обережно буду… Я посадова особа, мені треба говорити юридично правильно. Є ризики. Я не хочу… Тобто, суд буде вирішувати чи там правоохоронні органи й далі суд будуть вирішувати, чи була там корупція чи ні», – відповідає Загороднюк.

Лишається спостерігати за вироком суду, який або підкріпить рейтинги провладної партії, або ж в разі виправдання – потопить.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...