Спроба №3: запорізький концерн обіцяє вчасно розпочати опалювальний сезон

457
Фото: Google.com

За інформацією на офіційному сайті «Міських теплових мереж», Запоріжжя майже на 100% готове до початку опалювального сезону. Тож під час старту немає виникнути проблем, як наприклад, у 2017 році .

Скріншот з сайту МТМ

Нагадаємо, тоді 24 жовтня більшість житлових об’єктів були з теплими батареями. А 10505 квартирам тепла не дісталось з технічних причин. У «щасливчиків» почався опалювальний сезон на початку наступного місяця. Концерну довелося перераховувати запоріжцям, за не надання відповідних послуг 1 млн. 582 тис. грн. Загалом, Олександр Грек з 2016 року обіймає посаду керівника «МТМ». Щороку, щось заважало вчасно розпочати вчасно опалювальний сезон.

Першочергово розпочинається опалюваний сезон на об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також у закладах середньої та дошкільної освіти, закладах охорони здоров’я та інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення.

Станом на 25 жовтня в роботі знаходиться 41 котельна із 603 підготовлених. Включено опалення в житлових будинках лише у м. Енергодар підключено теплопостачання у 80 дошкільних закладах, 71 школі та трьох лікарнях у різних районах області. Досі не включено опалення у закладах соціальної сфери у містах Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, а також у Василівському, Вільнянському, Кам’янсько-Дніпрвському, Мелітопольському, Новомиколаївському, Розівському, Токмацькому та Чернігівському районах

Зазначимо, відповідно до чинних нормативно-правових актів опалювальний період стартує, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 °С та нижче.

загрузка...