Стали відомі подробиці підпалу 12-річного хлопчика на Запоріжжі (відео)

603
Фото: Злата Некрасова
Ігрища підлітків закінчилися для неповнолітнього реанімацією.

Кілька днів тому в Бердянську трапилася трагедія, яка набрала резонанс в соціальних мережах. Неповнолітні підпалили свого 12-річного друга заради зняття “сторіз”. В результаті розваги, хлопчик отримав 30% опіків тіла і потрапив в реанімаційне відділення лікарні. У підлітка обпечені руки, ноги, геніталії та сідниці.

Волонтерка Злата Некрасова, на своїй сторінці в Фейсбук, повідомила, що мама хлопчика виховує дитину сама, ніде не працює і наразі перебуває на обліку у центрі зайнятості. Для лікування підлітка було відкрито банківський рахунок, адже в родині не вистачає грошей на лікування.

Сам Вова зазначає, що прийшов до “друзів” переночувати та грати в комп’ютерні ігри. Винуватці, в свою чергу, насильно змусили його до цієї дії.

“Вони облили мені штани, хотіли трохи облити і одразу загасити. А вийшло, що налили занадто багато … Я взагалі цього не хотів. Вони сказали або 100 “шалбанів”, або це. Вони тримали мене позаду і підпалили свічкою. Мені було боляче. Я знімав одразу все, що горить і відразу під воду. Там вже все загасив”, – розповів хлопчик.

Реквізити для допомоги : БФ “Емоція” Карта Приват Банку 5169330522219952.

Читайте також: Він розкаявся: помічника митрополита РПЦ у Запоріжжі, якого затримали з наркотиками не буде покарано

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...