Стало відомо яких кадрів на сьогодні потребує Запоріжжя

1062
Фото - ілюстрація

Не зважаючи на доволі високий рівень безробіття у Запорізькій області, у службі зайнятості заявляють про вакансії, серед яких можна знайти престижний заробіток.

На сьогодні в базі Запорізької служби зайнятості 2403 актуальних вакансій (1221 – в місті Запоріжжі). Таким чином, на одне місце претендують шість безробітних (у Запоріжжі троє безробітних), повідомляє прес-служба ЗОДА.

Традиційно не вистачає робітничих: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, оператори обдирних верстатів, монтажники й т.і. Роботодавці готові запропонувати високу зарплатню.

Також росте попит на кваліфікованих робітників (бухгалтерів, вихователів), громадянам пропонують конкурентну заробітну плату.

На ринку праці не вистачає фахівців з доволі цікавими професіями – карамельник, гальванік, мельник, складальник верху взуття та лікар-психіатр.

Станом на 5 липня цього року численність безробітних громадян по області становить 14,2 тисячі осіб, з них 10,5 тисяч осіб отримують допомогу по безробіттю. За направленням служби зайнятості щоденно працевлаштовують 98 безробітних, які перебували на обліку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...