Стало відомо коли ж нарешті закінчиться ремонт дитячої поліклініки на Пісках

187

У Запоріжжі завершується капітальний ремонт дитячої амбулаторії, розташованої у Комунарському районі, по вулиці Автозаводській. Підрядники обіцяють завершити ремонтно-будівельні роботи наприкінці квітня, пише сайт Запорізької міської ради.

Дитяча амбулаторія №10 Центру первинної медико-санітарної допомоги №6 почала працювати у 1988 році. За цей період виникла необхідність виконати у ній ремонт, оновити обладнання. Головна мета – покращити умови для пацієнтів та медичних працівників. Адже амбулаторія обслуговує близько семи тисяч дітей.

Сьогодні підрядники доповіли, що вже замінили опалення, мережі каналізації, електропостачання, водопостачання, встановили вентиляцію. Виконано утеплення фасаду, що дозволить значно скоротити витрати енергоресурсів. Облаштовано пандус та санвузол для дітей з інвалідністю.

На даний момент продовжуються внутрішні роботи. Необхідно завершити фарбування внутрішніх стін, укладання покриття підлоги. Також продовжуються роботи з улаштування фасаду, необхідно виконати благоустрій сходів і так далі.

У складі амбулаторії передбачені кабінети для лікарів, маніпуляційна, приміщення для фізіотерапевтичних процедур, лабораторія для прийому аналізів та багато іншого.

Відзначимо, вже придбано нові меблі, необхідне медичне устаткування, побутову техніку для амбулаторії. Приміщення будуть оснащені кондиціонерами для створення більш комфортних умов у спеку. Таким чином вже цього року амбулаторія розпочне працювати. Медичним персоналом амбулаторія вкомплектована на 100%. На даний момент медики амбулаторії працюють у приміщеннях по вулиці Культурній.

Варто зазначити, сьогодні реконструкція приміщень первинної медичної допомоги є пріоритетом. Завдяки реформі децентралізації, яку ініціювали Президент та Прем’єр- міністр України проведення ремонтів є можливим, адже більшість коштів потрапляють до місцевих бюджетів. Завдяки цьому є можливість реалізовувати усі наступні заплановані реформи, у даному випадку медичну.

У минулому році вже капітально відремонтували 2 амбулаторії, приміщення на Пісках є третім.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...