Стали відомі деталі вибуху та стан поліцейських, які зазнали важких травм

372
поліцейських
Шість годин тому начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша прокоментував та поділився емоціями стосовно вчорашніх подій, де у Бердянську, під час затриманя злочинця стався вибух. 

Нагадаємо, вранці в одному із спальних районів міста поліція почала переслідувати підозрілого чоловіка з гранатою. Щоб не потрапити до рук поліцейських, злочинець вирішив зірвати гранату. Від сили  вибуху сам правопорушик загинув на місці, а співробітники поліції зазнали значних ушкоджень , їх доставили до лікарні.

Олег Золотоноша у своєму дописі повідомляє про стан здоров’я поліцейських, називає їхні імена та дякує медикам, за те що змогли врятувати, декого навіть від смерті.

“Молодой лейтенант Павлик Игорь Александрович, пытается сбежать на работу ( не отпускают медики), старший лейтенант Пархоменко Денис Александрович после двух операций пришёл в сознание, состояние крайне тяжёлое, глазами даёт понять что прорвёмся. Старший лейтенант Гусев Юрий Сергеевич в сознании, состояние тяжёлое, больше всего его беспокоит самочувствие его коллег ( первый вопрос который мне задал: «что с пацанами?»). Они все разные, но похожи в одном – они молоды, целеустремленные и порядочные офицеры.” – пише на своїй сторінці у Facebook   начальник поліції.  

Подібної ситуації можна було уникнути в одному випадку, якщо не реагувати на злочинця, а просто пройти повз, – припускає Олег Золотоноша. Він пишається своїми колегами і називає їх справжніми офіцерами.

Стосовно злочинця, який підірвав себе та завдав шкоди іншим, є інформація, що це раніше суджений за крадіжки чоловік, який напередодні трагічних подій пропонував бердянцям купити у нього злощасну гранату. Люди побоялися заявити в поліцію, але якби зробили це, можливо зменшили б кількість трагічних подій. У загиблого правопорушника проведено обшуки, знайдено важливі докази його  неправомірних дій та навіть установлено контакти скупщиків краденого.

Сьогодні поранених бійців планують перевести до клініки Мечникова. Вся область переживає та бажає швидшого одужання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...