Стало відомо, що змінять в запорізькому парку Гагаріна в третій хвилі реконструкції

858
Реконструкція парку Гагаріна, що в Комунарському районі Запоріжжя триває вже не перший рік.

Темпи реконструкції, м’яко кажучи не зовсім влаштовують мешканців району. На разі це місце важко назвати повноцінним місцем відпочинку через постійні роботи, грюкіт та стукіт. Втім, цього літа масових робіт там не проводи, протягом останніх місяців доводили до ладу дитячий майданчик. Втім, і до нього (майданчика) вже були претензії. Матеріали не з якісних, тож дитячі гойдалки не можна назвати надійними. До того, одразу по закінченні всіх кріплень, вандали знищили деякі конструкції.

Найближчим часом повинна стартувати третя хвиля робіт, місцева влада анонсує, що саме буде змінено та дороблено. Зокрема, на сайті Запорізької міської ради повідомляють:

Загальна вартість робіт на цьому етапі – 5 млн грн. За ці кошти облаштують ще один дитячий майданчик з травмозахисним покриттям, а також нову зону для молодят. Вона буде біля стели «Космічні собаки». Тут з’явиться нова тротуарна плитка, лавки, альтанка та автомобільна стоянка. Реконструюють також зовнішній вигляд самої стели. Представники підрядної організації вже виклали три нові пішохідні доріжки площею приблизно 200 кв. м

Під час проведення робіт у першій та другій хвилі на території парку з’явилися місця для прогулянок. За кошти міського бюджету вже проведено дві черги реконструкції з семи.

За результатами проведених робіт на території парку встановили понад 50 сучасних лавок, 58 нових урн, збільшили кількість зелених насаджень та клумб, встановили 35 нових опор зовнішнього освітлення, виклали близько 11480 квадратних метрів тротуарної плитки. З’явились нові зони для відпочинку: танцмайданчик, три дитячі майданчики, центральна алея.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...