Стало відомо скільки витратять на реконструкцію запорізького скверу «Піонерів»

202
Фото: Forpost

За допомогою ресурсу «Ваша думка», який створений спільнотою міжнародних організацій, жителі Запоріжжі визначилися, який сквер (парк) в Олександрівському районі варто облаштувати. В опитуванні прийняли участь 1500 людей.

Понад 50% проголосували за проведення благоустрою в сквері Піонерів (зупинка вул. Базарна, колишня Анголенко). Під час прес-конференції ГО «Інститут Республіка» разом з головою Олександрівського району Валерієм Мостовим трохи розповіли про ініціативу.

«Я впевнений, що великі проекти треба виносити на обговорення та враховувати побажання містян. Дуже важливо, щоб більша половина опитуваних підтримали необхідність реконструкції цього скверу. Думки запоріжців та міської влади сходяться. Мер Володимир Буряк дав доручення на розроблення проекту реконструкції, розглянути можливість виділення коштів. Цей проект вже пройшов експертизу. Плануємо почати реконструкцію вже цього року. На пергу чергу необхідно виділити понад 4 млн. грн. – це демонтажні та підготовчі роботи. Реконструкція скверу розрахована на два роки та розбита на дві черги. Загальна вартість – близько 14 млн. грн», – розповідає очільник району.

Передбачається відновлення паркової скульптури, зберігання зелених насаджень та висадку нових дерев, квітів та чагарників, облаштування лавок, урн, сучасного освітлення, благоустрій доріжок.

За матеріалами прес-служби Запорізької міськради

загрузка...