У Запоріжжі не знають що робити з трупами

2305

Нестерпний сморід після мертвого тіла, що почало розкладатися, став проблемою для жителів будинку №12 на вулиці Ладозькій у Запоріжжі. Про це повідомляє Станіслав Скалозуб.

В одній з квартир будинку помер самотній літній чоловік. 18 січня сусіди відчули неприємний запах звідти та викликали ДСНС й патрульну поліцію. Тіло, яке пролежало там приблизно 7-10 днів забрали, а двері квартири опечатали. Однак після тіла в домі лишилася рідина, яку ніхто так й не прибирає, і яка створює нестерпний сморід. Через щілини в дверях він потрапляє у під’їзд, а через вентиляцію – до сусідніх квартир. Ніякі міські служби не реагують на ситуацію. Мешканці будинку обурені таким відношенням та просять допомоги:

“(недо?)Реформи виконавчої влади

В нашому будинку в 5 під’їзді (Ладозька 12, м. Запоріжжя) помер старенький дід, а так як він дуже рідко виходив з квартири (зазвичай тільки лазив по драбині з 5 по 1 поверх обрізав виноград, був трохи дивакуватий) то кинулися його лише через 5-7 днів. Викликали МНС та патрульну, після деяких сперечань двері зламали, склали всі папери. Двері погнули, та опечатали. На жаль опалення працює на перетоп, після тіла лишилася рідина, сморід, уражена підлога та меблі.

Сморід в квартирі нереальнийТепер крізь величезні щілини у зламаних дверях це розповсюджується на весь під’їзд.

Люди телефонувати СКРІЗЬ від поліції і МНС до СЕС. Їх скрізь посилають. Частина квартири – неприватизована. Частина рішенням суду належить іншій людині. Її не можуть знайти. Проблема реальна.

Що робити? Страждають люди! Це все тягнеться більше тижня. Знизу живуть дві дитини. В сусідній квартирі теж маленька дитина, по вентиляції сморід йде у ванну та туалет! І це зараз морози, що буде коли буде плюсова температура? Куди треба стукати в нашому клятому місті щоб служби почали ДІЯТИ???

Маю запис телефонних переговорів сусіда Alexey Zubets із службами, скрізь лише одне – це не наше, ми цим не займаємося. Ні поліція, ні МНС, ні СЕС. ХТО БЛІН МАЄ ЦЕ РОБИТИ???

Телефон Зубца Олексія Павловича (сусіда):
095 6875857
067 6120771″ – пише Станіслав Скалозуб.

Читайте также: Марина Мищанин — о шокирующей находке «самопальной» рекламы наркотиков в запорожской маршрутке

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...