Столичний політолог у Запоріжжі закликав не експериментувати, а обирати перевірених

41
Під час зустрічі із запорізькими студентами відомий політолог Олександр Палій закликав молодь відповідально ставитися до виборів президента України.

Він наголосив, що у час війни експериментувати не допустимо, обирати він радить перевірених, тих, хто вже зміг довести, що не дасть ворогу реалізувати свої наміри і просуватися далі. Політолог попередив про можливість непоправних наслідків.

“Україна сьогодні знаходиться не в тій ситуації, щоб експериментувати чи допускати помилок. Вибори, тим паче – вибори Президента України, це місія більш ніж відповідальна. Нам належить жити у тій країні, яку оберемо 31 березня. Без перебільшення, зараз, як ніколи важливо зробити максимально обдуманий вибір. На мій погляд, змінювати сьогодні Головнокомандувача, людину, яка представляє інтереси країни перед світом, є дуже ризиковано. Скажу більше – це може бути фатально. Чому? Ви пам’ятаєте, що казав Путін, у 2014 році? – Ми за 2 тижні дійдемо до Києва! Якби не стійка позиція та дипломатична майстерність Президента Петра Порошенка, він би це залюбки зробив.
Ми маємо розуміти, що ворог, який кілька років тому вторгся на українську територію, тільки чекає послаблення ситуації. Порошенко ж зараз не дає Росії шансу на домінування, яке вона мала протягом минулих століть. Вихід з-під впливу Кремля додав Україні лише бонусів. Росія прикрила для України ринки збуту, а ми відкрили нові, більш потужні. Ми почали експортувати до Європейського Союзу і тільки виграли від цього. За час президентства Порошенка експорт до країн ЄС збільшився на 55%. Він буде збільшуватися й надалі, якщо основний вектор руху буде збережено. Так, наразі ми продаємо переважно сировину, що не дає економіці країни істотних переваг, але наступні 5 років ми зосередимо свою увагу на виробництві товарів. Це вже анонсував Петро Порошенко і я особисто не маю підстав чи аргументів йому не вірити, бо ж добре пам’ятаю обіцянки з приводу армії, безвізу та Томосу, які для більшості і для мене, як політолога у тому числі, виглядали чимось фантастичним. ” – повідомив Олександр Палій.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...