Чоловік із Запоріжжя сів за ґрати у Греції більше, аніж на довічно (відео)

343
Денис Бровченко
Фото: скріншот з відео ТСН

Моряк із Запоріжжя Денис Бровченко сів у грецьку тюрму на 180 років. Такий вирок йому виніс суд Афін за те, що українець нелегально перевозив на кораблі сирійських біженців до Італії. А в Греції надзвичайно суворі закони щодо сприяння нелегальній міграції, йдеться в сюжеті ТСН.

10 місяців тому запорізький моряк і бізнесмен Денис Бровченко залишив дружину й трьох синів та поїхав до Греції, щоб заробити грошей та розплатитися з боргами. Там українець влаштувався працювати капітаном на стамбульську туристичну яхту.

Згодом її власник запропонував Денису возити не відпочивальників, а мігрантів. За таку роботу морякам мали заплатити близько 5-10 тисяч доларів.

У підсумку Бровченка спіймала грецька берегова охорона, коли його судно, на борту якого знаходилися сирійці-нелегали, направлявся до узбережжя Італії. Про це розповідає брат правопорушника Андрій Єрмакович, який тепер ламає голову, над тим, як повернути Дениса додому.

В Греції, де надзвичайно суворі закони щодо сприяння нелегальній міграції, запоріжця посадили за ґрати на 180 років. Ще місяць тому місцеві правозахисники заявляли, що покарання остаточне. Однак українські юристи кажуть, що строк у 180 років для Греції є більш символічним, й в теорії його можна спробувати перетворити на восьмирічне ув’язнення.

Тому вже найближчими днями до Греції вирушить українська делегація, аби домовитись з місцевим урядом про зменшення строків, які там винесли нашим співвітчизникам.

Варто відзначити, що за подібні злочини 105 українців вже сіли до в’язниць Греції – на 100, 200 та більше років.

Відео: ТСН
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...