Дипломати Європейського Союзу відзначили потенціал Запорізької області

83

Головними темами обговорення стали допомога ЄС постраждалим територіям Азовському регіону, зокрема  можливості розвитку Бердянського порту, який нині переживає часткову блокаду з боку агресора.

Серед дипломатів – представник консультативної місії Євросоюзу в Україні, а також політичні радники посольств Бельгії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Литви, Португалії, Румунії, Словенії, Швеції, Великобританії в Україні.

Представники делегації наголосили, що вони здійснюють візити до багатьох регіонів України. Цього разу  було обрано і Запорізьку область. За словами  дипломатів, вони переконалися, що це регіон  з потужним потенціалом та сталим розвитком.

Потужний економічний та промисловий потенціал Запорізького регіону відкриває перед інвесторами широкі можливості для вкладення капіталу. Так, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій за 2018 рік становить 901 млн дол. США, з них 697,5 млн дол. США –  з країн Європейського союзу (77 %).

Загалом  Запорізький край  зарекомендував себе  надійним партнером. Про це свідчить реалізація масштабних інвестиційних проєктів у регіоні. Серед прикладів багаторічного успішного інвестування з європейських країн можна виділити: Carlsberg Ukraine, «METRO Cash&Carry», the Coca-Cola Company, Konecranes (партнером в області є ПАТ «Запоріжкран» – лідер у галузі кранобудування, на базі якого функціонує індустріальний парк).

загрузка...