ГПУ закликали вжити заходів щодо фактів підкупу виборців партією ВО «Батьківщина»

143

ВО «Батьківщина» розгорнула мережу для підкупу виборця.

Про це сьогодні заявив народний депутат від БПП Андрій Немировський, який звернувся до Генерального прокурора України з вимогою зареєструвати кримінальне впровадження про підкуп виборців.

– До мене, як до члена підкомітету по боротьбі з політичною корупцією, звернувся громадянин, який надав інформацію про масовий підкуп виборців ВО «Батьківщина», який готується по всій території України. Згідно цього звернення, відповідних документів, переписок і відеозаписів, які надійшли на адресу підкомітету від одного з колишніх працівників так званого технологічного штату ВО “Батьківщина”, який працював в Полтавській області, можу зауважити, що мова йде про розгортання мережі для підкупу виборців,- заявив Немировський.

– Основним завданням «технологічних груп» ВО «Батьківщина», що працюють в одномандатних округах, є створення мережі: керівник сектору – «старший виборчої дільниці» (СВД) – агітатор – прихильник, яка фактично є мережею для підкупу виборців»,- повідомив нардеп.

За словами Немировського, представники ВО «Батьківщина» пропонують прихильникам отримати 500 гривень в разі, якщо вони проголосують за Юлію Тимошенко.

Він повідомив, що такі групи для підкупу виборців створені, як мінімум, вже в 2-х областях України, що свідчить про можливу їх наявність і в інших регіонах.

– Особливої уваги заслуговує той факт, що кошти для функціонування вказаної структури надавалися керівником обласного «технологічного» штабу ВО «Батьківщина» готівкою в доларах США, що свідчить про злочинне їх походження»,- заявив депутат.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...