Не допустити реваншу проросійських сил: у Запоріжжі Ірина Фріз розповіла про головні завдання партії «Європейська Солідарність» в Парламенті

454

2 липня Запоріжжя відвідала Міністр України у справах ветеранів, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз. Вона провела декілька зустрічей з запоріжцями та відповіла на питання журналістів під час прес-конференції.

Разом з Іриною Фріз з городянами спілкувалися однопартійці – запорізькі кандидати в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас та Андрій Хімічев. Обидва кандидати є ветеранами АТО, а Андрій Хімічев входить до Громадської ради при Міністерстві ветеранів, тож темами для обговорення здебільшого були питання військові.

Ірина Фріз наголосила , що партія «Європейська Солідарність» йде до Парламенту, щоб боронити цілісність України, боротися з «п’ятою колоною», продовжити впровадження реформ і зберегти курс України на ЄС та НАТО.

«Європейська Солідарність»  – це партія, яка вже має результати своєї діяльності. Ми знаємо, для чого ми йдемо у Парламент, ми знаємо і вміємо працювати в законодавчій гілці влади і в нас є результативна діяльність в цьому. Одним з завдань партії  у Верховній Раді є унеможливлення реваншу проросійських сил. По всій Україні ми бачимо як «зомбі» періоду Януковича повертаються і намагаються йти як по мажоритарних округах так і по списках нібито рейтингових сьогодні партій. Ми маємо бути пильними тому, що  саме «руський мир» під різними масками чи то новими чи старими обличчями може завадити подальшому розвитку нашої держави, подальшому  Європейському руху та Євроатлантичної інтеграції. Ми будемо цьому протидіяти»,зазначила Ірина Фріз.

Кандидат у народні депутати від політичної партії «Європейська Солідарність» по округу № 77 Андрій Хімічев зазначив, що команда партії «Європейська Солідарність» буде всіляко відсікати спроби реваншу.

 – «Зараз відбуваються спроби реваншу, відвід військ, обшуки у волонтерів, які жодним чином не стосуються ДБР. Я особисто знаю Юрія Бірюкова ще з 2014 році коли він допомагав нашим 200-м та 300-м, коли ми були в оточені 25 днів в котлі.  Партія «Європейська Солідарність» стоїть на заваді цих прикрих для нашої країни моментів, які зараз відбуваються. Тому ми йдемо у парламент відстоювати українські інтереси. Бойовий досвід допоможе мені держати планку, яку я поставив для себе в 2014 році і в сьогоднішніх умовах протистояти російському агресору»,підкреслив Андрій Хімічев.

Кандидат в мажоритарному окрузі №76 від партії «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас нагадав, що саме за останні п’ять років завдяки Головнокомандувачу Петру Порошенку відродилася українська армія. Офіцер запасу наголосив, що сьогодні вкрай важливо зберегти ці здобутки для боротьби з агресором.

– «Всі ці роки українське військо прогресувало, мені є з чим порівнювати. Наша армія сьогодні кардинально інша, їй можна довіряти, нею можна захоплюватися.  У тому, що ми тоді вистояли є велика заслуга таких людей, як наша гостя пані Ірина Фріз, людей, які зараз йдуть до Верховної Ради від партії «Європейська Солідарність». Російські найманці продовжують обстрілювати наші позиції тому в цьому ситуація вкрай складна, ми не маємо допустити цього відкату»,підсумував Валерій Прозапас.

Разом з запорізькими кандидатами від «Європейська Солідарність» ветеранами АТО Андрієм Хімічевим, Валерієм Прозапасом, Миколою Бєлим, Андрієм Согоріним, Євгеном Олексенко та Іриною Фріз поспілкувалася з мешканцями міста на Майдані Героїв.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...