Незаконно ув’язнений житель Запорізької області потрапить до колонії Омська (Росія)

475
Фото: Google.com

В ЗМІ з’явилась інформація, можливо, енергодарця Євгенія Панова етапують до колонії російського Омська. Родичі тривалий час не мають зв’язку з полоненим.

Нагадуємо, в серпні 2016 року ФСБ затримало чоловіка на території анексованого Криму. Його звинуватили у підготовці теракту на півострові. У липні 2018 року Євгенія засудили до восьми років колонії суворого режиму.

Мати політув’язненого Віра Котелянець повідомила, що вже понад місяць не мала змоги поспілкуватися з сином.

«Після того, як його вивезли з Криму, а це більше місяця – у нас з ним немає зв’язку, і ми навіть не знаємо точно, де він. Але пару тижнів тому на вдалося дізнатися, що Женю, швидше за все, етапують в одну з колоній в Омську. Ми також точно знаємо, що за станом на сьогодні він вже проїхав Оренбург, Челябінськ і Тюмень. Я зв’язалася з російськими правозахисниками й українським консулом в Новосибірську, вони пообіцяли, що по можливості будуть відстежувати його переміщення і прибуття вже безпосередньо в колонію. В Омську відразу декілька колоній, в яку саме він потрапить я поки що сказати не можу» – розповідає жінка.

Зазначимо, в деяких колоніях Омська останнім часом доволі неспокійна ситуація. Зокрема, в жовтні 2018 року у виправній колонії №6 відбулась масова бійка між ув’язненими. Було залучено близько 200 чоловік.

Як повідомляється на сайті Федеральної служби виправних покарань: «група негативно налаштованих засуджених спробувала схилити до непокори позитивно налаштованих засуджених».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...