Полонених моряків у в’язниці окупованого Криму триматимуть ще декілька місяців

18
Фото: Google.com

Сьогодні, 25 грудня, у підконтрольному РФ Криму у суді розглянули апеляційні скарги трьох українських моряків, які зараз знаходять на півострові. Зрозуміло, «Феміда» скаргу відхилила.

Суд Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг трьом українським морякам, захоплених біля Керченської протоки 25 листопада, повідомляє «Українська правда».
Старшому матросу з катера «Нікополь» В’ячеславу Зінченко скоротили термін на одну добу. Таким чином, його залишать в московському СІЗО до 24 січня 2019 року.

Еміле Авамілєва, адвокат ув’язненого, наголосила, що це був збройний конфлікт, її підзахисний має статус військовополоненого, тому питання утримання під вартою мав розглядати військовий суд.

Також вона зазначила, що Зінченко має родичів у Сімферополі і Феодосії, які готові розмістити моряка в разі рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Відмовлено у задоволенні апеляційної скарги захопленому військовому, мічману Андрію Шевченку та капітану третього рангу Володимиру Лісовому.

Трохи пізніше стане відома доля матроса з буксира «Яни Капу» Сергія Чуліби і співробітника СБУ Андрія Драча.

Водночас, представник Верховного суду Криму повідомила журналістам, що суд в середу планує розглянути останні апеляції адвокатів на арешт українських моряків.

“Надійшли ще п’ять апеляцій. Відносно Без’язичного, Гриценко, Небилиці, Семідоцкого, Мельничука”, – сказали в суді. Відносно ще чотирьох моряків скарг на арешт немає.

Мова де про співробітника СБУ Василя Сороці, членах екіпажів кораблів Андрія Артеменка і Андрія Ейдер. Всі троє отримали поранення, були арештовані за рішенням суду в Керчі. На минулому тижні не надходило апеляцій, терміни їх подачі давно минули.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...