Порушники ПДД отримуватимуть великі штрафи

422
Фото - ілюстрація

На одному зі своїх інтерв’ю міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів, що незабаром в Україні значно збільшаться штрафи за порушення ПДД.

У 2019 році запрацює автоматична відеофіксація, що допоможе краще виявляти порушників на дорозі. Для того, щоб водії вчилися на помилках, планують підвищити штрафи. За думкою Арсена Авакова це дієвіше за всі інші методи.

«Штрафи з цих камер будуть величезні! Тому що одна справа говорити які ми хороші, а інша притримуватись ПДД. Навіть зараз коли ми почали впроваджувати TruCam (радари, що контролюють швидкість), ми бачимо на 15-20% зниження аварійності на цих ділянках. Це не просто проценти – це життя», – розповідає чиновник.

На дорогах країни планують встановити близько 1000 камер.

«Майже все готово, треба доробити деякі деталі. Думаю, цього року ми увімкнемо, й по всій країні запрацює 30 камер, потім 50, ще трохи пізніше 150», – додає Арсен Аваков.

Статистика ДТП справді виглядаю катастрофічною. Щодня відбуваються дрібні аварії (без постраждалих), щотижня в ДТП гинуть люди. Нагадаємо, за десять місяців 2018 року у нашій області відбулося 4971 ДТП, з яких – 1047 з постраждалими.

Читайте также: Руководство ЗНТУ предложило продолжить один из маршрутов в Запорожье

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...