Результати праймеріз: хто з запоріжців отримав шанс потрапити до Верховної Ради

1845

Сьогодні ГО «Справа громад» оприлюднила результати громадських праймеріз в потенційні списки від партії «Європейська Солідарність».

Свою кандидатуру подали 233 українці, в тому числі 13 представників Запорізької області. За результатами голосування праймеріз пройшли 77 осіб. Серед них – сім запоріжців.

Найвищу кількість голосів від українців отримали народний депутат України, голова ЗТО партії «Європейська Солідарність» лідер запорізького Євромайдану Ігор Артюшенко, депутати Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Микола Бєлий та Андрій Согорін, призер змагань «Ігри нескорених» Євген Олексенко, підприємець, офіцер запасу, блогер Валерій Прозапас, громадський діяч, член Громадської ради при Міністерстві ветеранів Андрій Хімічев, лейтенант ЗСУ Олексій Петров. До речі, Согорін, Олексенко, Прозапас, Хімічев та Петров є ветеранами АТО.

Цікавим є показник запорізького нардепа Ігоря Артюшенка. Наш земляк увійшов до шести з тринадцяти діючих народних депутатів, яких українці хочуть бачити в Верховній Раді наступного скликання. Компанію в числі кращих запорізькому політику склали колеги по фракції  Артур Герасимов, Марія Іонова, Олексій Мушак, Тетяна Ричкова та Максим Саврасов.

З боротьби вибули нардепи Олег Барна, Сергій Березенко, Олександр Бригинець, Олексій Гончаренко, Михайло Довбенко, Олександр Черненко та Тарас Юрик.

Участь в голосуванні взяли 95483 українці.

Хто потрапить до списку партії «Європейська Солідарність» остаточно стане відомо після партійного з’їзду. Як зазначали організатори громадських праймеріз ГО «Справа громад», організація надає партії свої пропозиції, але будуть і кадрові пропозиції від самої політсилиї. Отже на затвердження на з’їзді партії і до ЦВК піде мікс пропозицій.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...