Російські пропагандисти підтримали Володимира Зеленського

805

В ефір на пропагандистському каналі «Россия1» вийшла двогодинна програма телеведучого Андрія Малахова «Привет, Андрей», яка була присвячена діяльності Володимира Зеленського. Програма носила явно компліментарний характер – в сюжетах згадували життєвий і творчий шлях коміка, який балотується на пост Президента України, пояснюючи «феномен Зеленського» як загальносвітовий тренд. Ведучий та гості запевняли, що Зеленський намагатиметься втілити в життя те, що показували в серіалі «Слуга народу».

В ході ефіру наголошували, що підтримку Зеленському висловили відомі в Росії особистості – міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, актори серіалу «Свати», яким заборонений в’їзд до країни через антиукраїнську позицію, співак Аркадій Укупнік, шоумен Отар Кушинашвілі та інші представники російського шоу-бізу.

В студії також був присутній співробітник видання «Вєсті Москви» Михайло Зеленський, якого представили братом кандидата-коміка.

Російські канали вже не вперше позитивно висвітлюють персону Володимира Зеленського. Вчора в ефірі програми пропагандиста Володимира Кисельова вийшов сюжет, в якому говорили про “жахи президентства Порошенка” та з особим позитивом характеризували кандидата Зеленського. Примітно, що журналісти спиралися на коментарі відомих проросійських запоріжців – представника церкви Московського патріархату Луки та засновника організації “Полк Победи” в Запоріжжі, екс-регіонала Андрія Іванова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...