Розцінки на туристів: запорізьким готельєрам розповіли про «туристичний збір»

259
Фото прес-служби Запорізької міськради

На зустрічі спеціалісти Головного управління ДФС у Запорізькій області роз’яснили представникам засобів розміщення туристів (готелі, хостели, кемпінги, туристичні фірми) правила реалізації механізму справляння туристичного збору в місті.

З 4 лютого поточного року у дію входять зміни у порядку оподаткування на туристичний збір. Внутрішні туристи повинні платити 0,05 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за умовами, якщо вартість проживання одного туриста не перевищує 300 гривень на добу. У разі збільшення цієї суми (300-600 гривень на добу) – внутрішній турист сплачуватиме 0,25%, коли вартість понад 600 грн – 0,5 % від розміру мінімальної заробітної плати.

Туристичний збір для виїзних туристів такий: з вартості проживання в добу на одну людину до 300 гривень – 0,5%, з вартістю понад 300 грн. – 1,5 від розміру мінімальної заробітної плати. Ці гроші йтимуть у міський бюджет.

Запоріжжя у середньому відвідує 300 тисяч туристів. Сплачуючи рахунки в готелі й т.і. гість одночасно платить «туристичний збір», який вкладений за вартість проживання.

Читайте також: Мешканка Запорізької області підкорює реаліті-шоу «Подіум» – Відео

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...